جمعه 09 خرداد 1399

درخواست مدیر کل میراث فرهنگی تهران از فعالین گردشگری : برای حضور 500 هزار گردشگر نوروزی در تهران برنامه ریزی کنیم

درخواست مدیر کل میراث فرهنگی تهران از فعالین گردشگری :  برای حضور 500 هزار گردشگر نوروزی در  تهران برنامه ریزی کنیم

مدیر کل میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی استان تهران در مراسم تجلیل از فعالین گردشگری استان تهران که عصرگاه روز چهارشنبه 10 مهرماه  در محل هتل پارسیان اوین برگزار شد گفت : انتظار می رود با تعامل حداکثری بخش خصوصی بتوانیم میزبان  500 هزار گردشگری همراه با اقامت برای ایام نوروز 99 در تهران باشیم.

پرهام جانفشان مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران خاطر نشان کرد: ظرفیت خالی مراکز اقامتی تهران در ایام نوروز  این امکان امکان را فراهم می کنند تا دفاتر خدمات مسافرتی  با قیمت رقابتی بسیار پایین بسته های سفر به تهران را عرضه کنند.

جانفشان با اعلام اینکه افق سال  1400 در تهران رسیدن به یک میلیون گردشگری نوروز است افزود : با تشکیل اتاق فکر گردشگری در آینده بسیار نزدیک کار هدف گذاری و برنامه ریزی  برای نوروز سال 99 را انجام خواهیم داد.

وی  با اشاره به ظرفیت  جشنواره های فجر در گردشگری رویداد ها در استان تهران گفت :اگر در حوزه های مختلف  گردشگری فعال باشیم می تواین در کنار صادرات فرهنگی درآمد اقتصادی سرشاری را نیز سهم استان کنیم.

جانفشان  با اشاره به اینکه بیش از 60 درصدر دفاتر خدمات مسافرتی در تهران فعال هستند،گفت بایستی از این ظرفیت عظیم به منظور توسعه گردشگری استان نیز بهره برد.

مدیر کل استان تهرن در ادامه افزود : حضور مدیران فعالین صنعت گردشگری در این مراسم پیام روشنی برای همکاری و همدلی در توسعه گردشگری استان تهران است و این نوید را می دهیم با یک تلاش و مشارکت دوجانبه اقدامات خوبی را برای گردشگری استان تهران رقم بزنیم.

در پایان این مراسم با حضور پرهام جانفشان مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران ،حرمت الله رئوف مدیر کل دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت میراث فرهنگی ، جواد موسوی مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی معاونت گردشگری ، حرمت الله رفیعی رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرتی کشور از برگزیدگان گردشگری استان تهران با اهدا لوح و تندیس تقدیر و تشکر شد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.