چهارشنبه 30 بهمن 1398

تور تهرانگردی "رصد آسمان شب"

تور تهرانگردی "رصد  آسمان شب"

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران اعلام کرد :  تور  تهرانگردی"  رصد آسمان شب" در  شب 28 ماه رمضان ( 23 خرداد ) با هدف معرفی شرایط رویت پذیری  هلال ماه شوال  و توسعه گردشگری نجوم   برگزار می شود .

دلاور بزرگ مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران گفت: در کنار برگزاری مسیرهای کلاسیک برای تورهای تهرانگردی در نظر داریم تا سال 97 تور های خلاقانه را مورد توجه و برنامه ریزی قرار دهیم.

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران ؛ تورهای خلاقانه را نسل جدیدی از گردشگری دانست که ضمن داشتن مزایای رقابتی میتواند کارآفرینی و توسعه پایدار را به همراه داشته باشد.

وی با اعلام اینکه : جشنواره تورهای خلاقانه در قالب یک مسابقه عمومی بین دفاتر خدمات مسافرتی استان تهران برگزار می شود افزود: مسیر های خلاقانه ای که از دل این جشنواره بدست می آید می تواند موجب رشد و توسعه چشم گیر گردشگری پایدار در استان تهران شود.

بزرگ نیا  گفت : تور تهرانگردی " رصد آسمان " با همکاری و مشارکت مرکز علوم و ستاره شناسی تهران و مدیریت گردشگری شهرداری منطقه یک به صورت رایگان از ساعت 20:30 الی 23 روز چهارشنبه 23 خرداد برگزار می شود و علاقه مندان برای ثبت نام می توانند نام و نام خانوادگی خود را به شماره 5000206020050 ارسال نمایند .

 
 
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.