دوشنبه 05 اسفند 1398

سندرم داونی ها به جمع هنرمندان صنایع دستی پیوستند

سندرم داونی ها به جمع هنرمندان صنایع دستی پیوستند

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران از فروشگاه عرضه محصولات صنایع دستی تولیدی افراد مبتلا به سندرم داون در میدان فردوسی تهران بازدید کرد.

دلاور بزرگ نیا مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران با اعلام اینکه : فعالیت در امر تولید صنایع دستی میتواند مشارکت و فعالیت اجتماعی برای افراد مبتلا به سندرم داون  را به همراه داشته باشد گفت : دوام فعالیت کارگاه های صنایع دستی افراد مبتلا به سندرم داون در کنار حمایت های بخش دولتی نیازمند خرید محصولات توسط هموطنان است.

بزرگ نیا در ادامه گفت : در حال حاضر 30 تن از افراد مبتلا سندرم داون در تولید محصولات صنایع دستی در رشته های مختلف مشغول به فعالیت شده اند که امیدورایم با حمایت مردمی شرایط عرضه بهتر محصولات و تضمین اشتغال برای این عزیزان فراهم شود.

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران سطح کمی و کیفی محصولات صنایع دستی عرضه شده در فروشگاه  افراد مبتلا به سندرم داون را مناسب دانست و از همه ی هموطنان ، نهاد های خصوصی و دولتی و خیرین برای خرید از این فروشگاه و مشارکت در یک کار خیرخواهانه و نوع دوستانه دعوت کرد.

گفتنی است فروشگاه عرضه صنایع دستی افراد مبتلا به سندرم داون به نشانی میدان فردوسی ابتدای خیابان فردوسی مرکز تجارت جهانی طبقه سوم واحد 3073 واقع شده است.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.