ﺳﻪشنبه 08 مهر 1399

معاون گردشگری استان تهران: بازرسان صنفی با حکم ماموریت به دفاتر خدمات مسافرتی مراجعه می کنند

 معاون گردشگری استان تهران:  بازرسان صنفی با حکم ماموریت به دفاتر خدمات مسافرتی مراجعه می کنند

معاون گردشگری استان تهران در جلسه توجیهی بازرسان صنفی طرح تشدید نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی گفت : پیش از هرگونه نظارتی  بازرسان موظف به ارائه حکم ماموریت به مدیر مجموعه می باشند.

شهرام علیمحمدی گفت : این بزرگترین طرح نظارتی  است که با همکاری انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران و تهران با مشارکت 70 بازرس آموزش دیده صنفی  اجرا می شود که امیدواریم موجب بهبود کیفیت خدمات دفاتر خدمات مسافرتی در ایام نوروز 98 شود.

علیمحمدی گفت : مدیران دفاتر خدمات مسافرتی توجه داشته باشند حکم ماموریت بازرسان صنفی از طرف معاونت گردشگری و ممهور به امضا و مهر اداره حراست اداره کل میراث فرهنگی استان تهران  با درج مشخصات شخص  بازرس صادر شده است .

وی خاطرنشان کرد : بازرسان صنفی قطعا بر اساس شیوه نامه ابلاغ شده کار نظارت را انجام می دهند و مدیران دفاتر خدمات مسافرتی دارای مجوز بند (ب ) صرفا موظف به انجام همکاری در پاسخ به سوالات مرتبط می باشند.

معاون گردشگری استان تهران از مدیران دفاتر خدمات مسافرتی خواست تا در صورت مشاهده هرگونه در خواست خارج از ضوابط شیوه نامه، عملکرد غیر حرفه ای  و همچنین موارد مشکوک موارد را سریعا به شماره 88934844 الی 5 اعلام نمایند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.