یکشنبه 22 تیر 1399

معاون گردشگری استان تهران خبر داد : نشاط اجتماعی الویت جشنواره های نوروز98

معاون گردشگری استان تهران خبر داد :  نشاط اجتماعی الویت جشنواره های نوروز98

عاون گردشگری استان تهران در جلسه هماهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر استان تهران که عصر روز یک شنبه 5 اسفندماه برگزار شد  خطاب به مدیران ادارت میراث فرهنگی در شهرستان های 16 گانه استان گفت : ایجاد نشاط اجتماعی در جشنواره های نوروزی از الویت های برنامه های سال 98 است.

شهرام علیمحمدی معاون گردشگری استان تهران گفت : طرح استقبال از نوروز از 28 اسفندماه با برگزاری مراسم های آئینی ، جشنواره های نوروزگاه و  نمایشگاه های صنایع دستی و سوغات آغاز و تا پایان ایام نوروز ادامه خواهد داشت.

علیمحمدی با اعلام اینکه : با شعار سال 98 " نوروز تهران دیدنی است " به پیشواز بهار و گردشگران نوروزی می رویم گفت : پیش بینی می کنیم با توجه به برنامه ریزی ی های صورت گرفته در برگزاری تورهای تهرانگردی توسط بخش خصوصی امسال شاهد رشد 10 تا 15 درصدی تورهای نوروزی در پایتخت باشیم.

وی افزود : پایگاه های اطلاع رسانی در مبادی ورودی به استان تهران نیز امسال از نظر کمی و کیفی ارائه خدمات و اطلاعت به گردشگران  متفاوت تر از سال های گذشته فعالیت خواهند داشت و تمرکز بیشتری در ارائه خدمات در محورهای مواصلاتی نظیر اتوبان قم-تهران – ، کرج – تهران و بزرگراه امام رضا (ع)  صورت خواهد گرفت.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.