چهارشنبه 30 بهمن 1398

معاون گردشگری استان تهران خبر داد تشدید نظارت بر فروش تورهای نوروزی از ابتدای اسفندماه/ هموطنان مراقب فروش تورهای ارزان قیمت توسط سودجویان در شبکه های اجتماعی باشند

معاون گردشگری استان تهران خبر داد  تشدید نظارت بر فروش تورهای نوروزی از ابتدای اسفندماه/ هموطنان مراقب فروش تورهای ارزان قیمت توسط سودجویان در شبکه های اجتماعی باشند

معاون گردشگری استان تهران گفت : طرح تشدید نظارت بر فروش تورهای نوروز98  از اول اسفندماه  با مشارکت بازرسان انجمن صنفی کارفرمایان دفاتر خدمات مسافرت هوائی و جهانگردی ایران و  استان تهران آغاز می شود.

شهرام علیمحمدی معاون گردشگری استان تهران از شهروندان خواست  در خرید تورهای نوروزی مراقب افراد که به صورت غیر قانونی و با وسوسه خرید تورهای ارزان اقدام به سود جویی می کنند باشند.

علیمحمدی ادامه داد : در استان تهران بیش از دوهزار دفتر خدمات مسافرتی دارای مجوز بند ب در حال ارائه خدمات سفر به  گردشگران هستند ، با توجه به حجم زیاد دفاتر خدمات مسافرتی قطعا بازار فروش تورهای نوروزی در استان تهران بسیار داغ و رقابتی است، اما دفاتر خدمات مسافرتی در هر شرایطی  باید  نسبت به تعهدات خود به مسافران پایبند باشند.            

معاون گردشگری استان تهران گفت : حضور مدیر عامل و یا مدیر فنی در دفاتر خدمات مسافرتی  الزامی است که در صورت گزارش تخلف از سوی بازرسان ، برخورد قانونی با دفاتر مسافرتی خاطی صورت می گیرد.

علیمحمدی هشدار داد  : هموطنان خرید بسته سفر را با انجام قرارداد مکتوب با مدیر دفاتر خدمات مسافرتی انجام دهند و یک نسخه از این قرارداد را تا پایان سفر نگه دارند.

وی خاطر نشان کرد : حجم شکایات سال 97 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 25 درصد کاهش داشته است که این موضوع به دلیل هوشیاری هموطنان در خرید از دفاتر خدمات مسافرتی دارای مجوز و همچنین افزایش نظارت در پلمپ مراکز غیر مجاز صورت گرفته است.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.