چهارشنبه 30 بهمن 1398

معرفی تهران برای نوروز 98 درنمایشگاه گردشگری پارس

معرفی تهران برای نوروز 98 درنمایشگاه گردشگری  پارس

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان تهران در حاشیه دهمین نمایشگاه گردشگری پارس که از 21 الی 24 آذر ماه در شهر شیراز در حال برگزاری است  گفت : چهره جدیدی از جاذبه های تهران در نمایشگاه گردشگری شیراز برای جذب گردشگران داخلی برای نوروز 98  به نمایش گذاشته شده است .

شهرام علیمحمدی معاون گردشگری استان تهران گفت : قصد داریم برای سال جاری  با شعار " تهران ، پایتخت زیبای من " با ایجاد یک حس تعلق خاطر ضمن دعوت تهرانی های برای دیدار از جاذبه های فرهنگی و طبیعی استان خود سایر هموطنان را برای بازدید از تهران در سفرهای نوروزی ترغیب نماییم .

علیمحمدی با اعلام  اینکه: معرفی برنامه های نوروزسال 98 را از ابتدای آذرماه امسال با حضور در نمایشگاه های گردشگری استان ها آغاز کرده ایم افزود : تهران  در ایام نوروز یکی از مقاصد ارزان کشور در استفاده از مراکز اقامتی و پذیرایی خواهد بود.

معاون گردشگری استان تهران ادامه داد : ماکت خودرو "تهران الف" از بخش های  جدیدی است که در نمایشگاه شیراز برای اولین بار نمایش داده شد ، در این خودرو مقاصد گردشگری شهری در محدوده تهران قدیم که هموطنان میتوانند با وسیله نقلیه خود به راحتی به آن دسترسی داشته باشند معرفی می شود.

وی خاطر نشان کرد : غرفه آرایی و دکوراسیون خلاق برای معرفی جاذبه های طبیعی و فرهنگی استان تهران در نمایشگاه گردشگری پارس موجب شده تا غرفه استان تهران جزو پربازدیدترین بخش های نمایشگاه باشد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.