دوشنبه 23 تیر 1399

همزمان با 12 آذر روز جهانی معلولان تقدیر از هنرمندان برتر صنایع دستی موسسه نیکوکاری رعد

همزمان با 12 آذر روز جهانی معلولان تقدیر از هنرمندان برتر صنایع دستی موسسه نیکوکاری رعد

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران به مناسبت روز جهانی معلولان عصر روز یک شنبه 11 آذر  با حضور در موسسه نیکوکاری رعد از هنرمندان برتر صنایع دستی در رشته های سفال و معرق روی چوب با اهداء لوح سپاس قدردانی  کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تهران، دلاور بزرگ نیا مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران با اعلام اینکه آموزش مهارت های صنایع دستی میتواند اشتغال پایدار را برای افراد دارای معلولیت به همراه داشته باشد افزود : حس مشارکت اجتماعی و فعالیت شغلی درجامعه می تواند در درمان افراد دارای معلولیت بسیار موثر و راه گشا باشد .

بزرگ نیا گفت : با توجه به شرایط جسمانی عرضه محصولات تولیدی در رشته های صنایع دستی  بزرگترین مشکل پیش روی افراد دارای معلولیت است و ما  به دنبال شرایطی هستیم تا امکان فروش در فضای مجازی و شرکت در نمایشگاه های صنایع دستی برای توانیابان را فراهم و تسهیل نماییم.

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران ادامه داد : این آمادگی وجود دارد تا در راستای افزایش نشاط اجتماعی برای افراد داری معلولیت پاراتورهای تهران  برای توانیابان موسسه رعد برگزار شود.

گفتنی است توانیابان موسسه نیکوکاری رعد در سه رشته سفالگری ، معرق چوب و چرم دوزی در حال آموزش و تولید آثار صنایع دستی می باشند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.