چهارشنبه 20 فروردین 1399

پیام معاون گردشگری استان تهران به مناسبت هفته گردشگری

پیام معاون گردشگری استان تهران به مناسبت هفته گردشگری

پیام معاون گردشگری استان تهران به مناسبت هفته گردشگری

با سلام و احترام

خیرمقدم عرض دارم خدمت آقایان و خانم ها و کلیه عزیزانی که با حضور خود در برنامه
" تقدیر و تجلیل از برگزیده گان صنعت  گردشگری در استان تهران " به محفل ما گرمی بخشیدند همچنین
فرا رسیدن هفته گردشگری و روز جهانی جهانگردی را به شما اصحاب صنعت گردشگری تبریک میگویم .

همانگونه که استحضار دارید تهران به عنوان ام القرای جهان اعلام و پایتخت جمهوری اسلامی ایران یکی از مقاصد بزرگ گردشگری از نظر داخلی و خارجی محسوب شده و در دولت تدبیر و امید گامهای ارزشمند و برنامه های کلان جهت توسعه گردشگری و صنایع وابسته در تهران طراحی و برنامه ریزی شده است . وجود بیش از 50 درصد از تأسیسات صنعت گردشگری در تهران و افزایش روزافزون تورهای ورودی داخلی و خارجی تهران و شهرستان های تابعه را در بازار تبلیغات ملی و منطقه ای بعنوان مقصد طلایی نشان می دهد . سیاست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و معاونت گردشگری استان تهران توسعه ی پایدار گردشگری و استفاده از ظرفیت های عمومی و تخصصی کلیه سازمانها و نهادهای کشوری و استانی همراه با تثبیت و توسعه ی زیرساختهای این صنعت اند . همایش تجلیل از دست اندرکاران صنعت گردشگری که به اهتمام اداره کل و میزبانی جامعه ی هتلداران استان تهران در حال برگزاریست نیز در همین راستا به شمار می رود .

نیک میدانیم که برنامه ریزی های کلان و توسعه ای صنعت گردشگری بدون حضور پررنگ بخش های خصوصی این صنعت از جمله اتحادیه هتلداران انجمن دفاتر مسافرتی ، انجمن راهنمایان تور و ... امکان پذیر نبوده و نخواهد بود .
 از همین رو حمایت از بخش های مختلف بخش خصوصی بعنوان سیاست اصلی و راهبردی شاکله ی برنامه ای کلان معاونت گردشگری استان تهران محسوب می شود .

فرصت را مغتنم شمرده و ضمن تقدیر و تشکر از جناب آقای دکتر مونسان معاون محترم رییس جمهور و مقام عالی سازمان به همراه معاونین و مشاوران و جناب آقای دکتر بزرگ نیا مدیرکل محترم میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان تهران خاطرنشان میسازم که برنامه های کلان و راهبردی سازمان مرکزی در حوزه ی گردشگری و صنایع وابسته بعنوان مبنا و راهنمای عمل ما در استان تهران می باشد . امید به آنکه در سال حمایت از کالای ایرانی برنامه اقتصاد بدون نفت در دستور کار برنامه ریزی کلان قرار گرفته و جایگاه گردشگری و صنایع وابسته در توسعه ی اقتصاد ملی و بومی نقش نخست و پایداری را ایفا نماید .

از خداوند سبحان برای متولیان و دست اندرکاران صنعت گردشگری که شبانه روز مشغول برنامه ریزی و فعالیت در حوزه ی صنعت گردشگری هستند بخصوص بخش خصوصی این صنعت آرزوی توفیق و سربلندی را دارم .

با صلوات بر محمد و آل محمد

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.