چهارشنبه 30 بهمن 1398

سامانه یکپارچه خدمات تهرانگردی در نوروز 97

  • 02 فروردین 1397
  • 12:56
  • گردشگری
  • 0 دیدگاه
  • 55 بازدید
  • Article Rating
سامانه یکپارچه خدمات تهرانگردی در نوروز 97

دلاور بزرگ نیا در بازدید از ستاد گردشگری شهرداری تهران گفت : مدیریت شهری باید اجرای گردشگری را در خدمات عمومی داشته باشد تا به عنوان یک مطالبه شهروندی پاسخگوی نیازهای جامعه باشد.
دلاور بزرگ نیا گفت : از ایجاد سامانه یکپارچه در معرفی و فروش تورهای تهرانگردی و همچنین معرفی جاذبه های گردشگری پایتخت در ستاد گردشگری شهرداری تهران از طریق سامانه 137 استقبال و حمایت می کنیم .
وی افزایش نظارت بر خدمات ارائه شده و اطلاع دقیق از تقاضای عمومی در مقاصد گردشگری را از مزایای سامانه یکپارچه عرضه خدمات تورهای تهرانگردی دانست و افزود : این آگاهی موجب خواهد شد تا برنامه ریزی تورها و مسیرهای گردشگری بر اساس خواست و تقاضای مردم متمرکز شود.
مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران ادامه داد بسیاری از شهروندان تاکنون تهران را با نگاه فرهنگی بازدید نکرده اند، که ایام نوروز و کاهش ترافیک شهری بهترین فرصت برای دیدن تهران و حضور در تورهای تهرانگردی است.
بزرگ نیا گفت : تهرانگردی میتواند در سبد فرهنگی شهروندان قرار گیرد ، هزینه تورهای تهرانگردی در مقایسه با بسیاری از خدمات فرهنگی مانند تئاتر ، سینما و کنسرت های موسیقی یکسان می باشد که با انجام یک برنامه ریزی و اطلاع رسانی مناسب تورهای تهرانگردی این امر محقق می شود.
مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران بیان کرد :شهروندان و مسافران نوروزی تهران میتوانند تورهای تهرانگردی را در 17 مسیر نیمروزه و یکروزه با قیمت و خدمات یکسان از سامانه 137 شهرداری تهران خریداری کنند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.