ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399

دیدار رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان فیروزکوه با جانبازان

دیدار رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان فیروزکوه با جانبازان

به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز جانباز رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان فیروزکوه به همراه مسئول یگان حفاظت از آثار تاریخی شهرستان ، با حضور در منزل جانباز سرافراز عارف ایلکا با وی دیدار و گفت و گو کرد.

به‌گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تهران ابراهیم اکبری رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان فیروزکوه با اعلام این خبر گفت: بدون شک اگر فداکاری و ایثارگری و از جان­گذشتگی شما عزیزان نبود امروز انقلاب اسلامی اینگونه همچون درختی استوار در دنیا ظهور پیدا نمی کرد. 

اوافزود: وظیفه ما است که این فداکاری و ایثارگری ها را همیشه در خاطر خود زنده نگهداریم و نسبت به انتقال این روحیه شهادت طلبی به نسل جوان تلاش کنیم.

رئیس اداره میراث فرهنگی فیروزکوه اظهار داشت: گرچه ایثارگری و از جان گذشتگی جانبازان را با هیچ پاداش مادی نمی توان جبران کرد. امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم گوشه ای از رشادت های این عزیزان را ارج بگذاریم.

در این دیدار جانباز عارف ایلکا با بازگو کردن خاطراتی از دوران دفاع مقدس به بیان نحوه مجروحیت خود پرداخت. در پایان مراسم رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان فیروزکوه از عارف ایلکا با اهداء لوح، تقدیر به عمل آورند.

تهیه و تنظیم: سعیده قهرمانی

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.